
calcActive())">
256,86 €
HT:
214,05 €
218,33 €
HT:
181,94 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51047390
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hogedrukslang 15m DN6 250 bar 150°C Prof. Nilfisk Alto/Wap
De Hogedrukslang 15m DN6 250 bar 150°C Prof. Nilfisk Alto/Wap is dé perfecte keuze voor professioneel gebruik. Met een maximale druk van 250 bar en een temperatuurbestendigheid tot 150°C, is deze hogedrukslang ideaal voor diverse toepassingen in industriële installaties, landbouw en tankstations. De slang is uitgerust met éénzijdige knikbescherming en heeft een steeknippel van 13,9 mm. Dankzij de synthetische rubberen buitenmantel en binnenvoering is de slang slijt-, olie-, ozon- en weerbestendig. Bovendien is hij bestand tegen hoge temperaturen en de meest voorkomende reinigingsmiddelen. Kortom, een betrouwbare en duurzame keuze voor al je hogedruk reinigingsbehoeften.
Caractéristiques
| Lengte (m) | 15 |
|---|---|
| Apparaatverbinding | Steeknippel 13,9 mm |
| Aansluiting-uitgang | 3/8" AG |
| NW | DN6 |
| Druk max. (bar) | 250 |
| Temp. max. (°C) | 150 |
| Uitrusting | éénzijdig met knikbescherming |
| Kleur | Slang: zwart Knikbescherming: zwart |
| Aansluiting | 3/8” buitendraad insteeknippel: 13,9 mm |
| Slangtype | 1SN |
| Beschrijving | Hogedrukslangen voor hogedrukreinigers voor professioneel gebruik • Type 1 SN (1 staalinlage) • Buitenmantel synthetisch rubber met omwikkeld oppervlak voor hoge flexibiliteit • Slijt-, olie-, ozon- en weerbestendig • Binnenvoering van synthetisch rubber • Bestand tegen hoge temperaturen • Bestand tegen de meest voorkomende reinigingsmiddelen Toepassingen: Speciaal voor gebruik op apparaten met slanghaspel in toepassingsgebieden: Industriële installaties, landbouw, tankstations, etc. |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
256,86 €
HT:
214,05 €
218,33 €
HT:
181,94 €
HT:
