
calcActive())">
21,80 €
HT:
18,17 €
18,54 €
HT:
15,45 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073000
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Draadeind 1/4" UNCx1000 DIN 976 Staal 4.6-5.8 Unbehandeld
Dit draadeind 1/4" UNC x 1000 mm volgens DIN 976 is gemaakt van onbehandeld staal in kwaliteitsklasse 4.6 tot 5.8. Het heeft een treksterkte van 400 tot 500 N/mm² en is geschikt voor algemene bevestigingen in werkplaats en industrie. De draad is van het type UNC met 20 draden per inch. Dit draadeind heeft geen kop en de oppervlakte is ruw en onbehandeld, wat het makkelijk maakt om verdere bewerking of coating toe te passen. Door de lengte van 1000 mm is het ook handig bij klussen waar maatwerk nodig is of waar langere verbindingen gewenst zijn.
Caractéristiques
| Type | Draadeind |
|---|---|
| Draaddiameter (mm) | 1/4" |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 400 - 500 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 4.6 - 5.8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 975 / 976 |
| Oppervlakte | Onbehandeld, ruw |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| Kop | Zonder kop |
| Aantal draden per inch | 20 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
21,80 €
HT:
18,17 €
18,54 €
HT:
15,45 €
HT:
