
calcActive())">
0,79 €
HT:
0,66 €
0,67 €
HT:
0,56 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073003
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
16% Remise
Description / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 UNC 1/4" x 38,1 mm verzinkt
Deze cilindrische binnenzeskantbout volgens DIN 912 is gemaakt van staal in kwaliteit 12.9. De bout heeft een diameter van 1/4 inch (6,35 mm) en een lengte van 38,1 mm. Door de verzinkte afwerking is hij beter beschermd tegen roest en slijtage. De kop heeft een binnenzeskant van 4,8 mm en een diameter van 9,5 mm. De draad is UNC met 20 draden per inch. Deze bout past goed bij toepassingen in machines, metaalconstructies en onderhoudswerk. Dankzij de hoge treksterkte van 1200 N/mm² is hij sterk en betrouwbaar, ook bij zware belasting.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 6,4 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 9,5 |
| L (inch) | 1 1/2 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| B (mm) | 25 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 4,8 |
| Aantal draden per inch | 20 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,79 €
HT:
0,66 €
0,67 €
HT:
0,56 €
HT:
