
calcActive())">
0,96 €
HT:
0,80 €
0,82 €
HT:
0,68 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073004
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 UNC 1/4"x2" verzinkt
Deze cilindrische binnenzeskantbout voldoet aan DIN 912 en heeft een UNC-draad van 1/4" met een lengte van 2 inch (50,8 mm). De bout is gemaakt van sterk staal met kwaliteitsklasse 12.9 en een treksterkte tot 1200 N/mm². De verzinkte laag biedt goede bescherming tegen roest. De kop heeft een diameter van 9,5 mm en een hoogte van 6,4 mm. De binnenzeskant-aandrijving van 4,8 mm zorgt voor een stevige grip bij het vastdraaien. Deze bout wordt vaak gebruikt in industriële constructies en machinebouw waar hoge sterkte vereist is.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 6,4 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 9,5 |
| L (inch) | 2 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| B (mm) | 25 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 4,8 |
| Aantal draden per inch | 20 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,96 €
HT:
0,80 €
0,82 €
HT:
0,68 €
HT:
