
calcActive())">
0,44 €
HT:
0,37 €
0,38 €
HT:
0,32 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073005
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
14% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 Zwart 1/4"-UNC x 25 mm
Deze zeskantbout DIN 931 is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft een draad van 1/4"-UNC met 20 draden per inch en een lengte van 25 mm. De kop is zeshoekig, wat zorgt voor goede grip bij het aandraaien. De zwarte afwerking beschermt het staal tegen slijtage en geeft een nette uitstraling. Met een treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor stevige verbindingen in machines en constructies. De maatvoering voldoet aan ISO 4014, wat zorgt voor een betrouwbare pasvorm bij gebruik met standaard moeren en ringen.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 4,14 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 1 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| B (mm) | 19 |
| S (inch) | 7/16 |
| Aantal draden per inch | 20 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,44 €
HT:
0,37 €
0,38 €
HT:
0,32 €
HT:
