
calcActive())">
0,53 €
HT:
0,44 €
0,46 €
HT:
0,38 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073006
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
14% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 Verzinkt 1/4" UNC x 32 mm
Deze zeskantbout met DIN 931 norm is gemaakt van sterk staal in klasse 8.8 en heeft een verzinkte laag die goed beschermt tegen roest. De bout heeft een 1/4" UNC draad met 20 draden per inch en een lengte van 32 mm. De zeskantkop maakt het aandraaien stevig en makkelijk met een sleutel van 7/16". Door de treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor belast werk in de industrie of werkplaats. De combinatie van verzinkt staal en betrouwbare passing zorgt voor een vaste verbinding die lang meegaat, ook bij vaak gebruik of blootstelling aan vocht.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 4,14 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 1/4 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| B (mm) | 19 |
| S (inch) | 7/16" |
| Aantal draden per inch | 20 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,53 €
HT:
0,44 €
0,46 €
HT:
0,38 €
HT:
