
calcActive())">
0,72 €
HT:
0,60 €
0,61 €
HT:
0,51 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073008
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
14% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 Verzinkt UNC 1/4"x45 mm
Deze zeskantbout DIN 931 is gemaakt van sterk staal in klasse 8.8. De bout heeft een verzinkte laag die beschermt tegen roest en slijtage. De maat is 1/4" met een lengte van 45 mm en UNC-draad met 20 draden per inch. De zeskantkop van 7/16" maakt vastdraaien met sleutel of dop eenvoudig. Door de treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor stevige verbindingen in machines, constructies en werkplaatsen. De bout combineert hoge sterkte met een nauwkeurige passing en lange levensduur, ideaal voor montagewerk waar betrouwbaarheid telt.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 4,14 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 3/4 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| B (mm) | 19 |
| S (inch) | 7/16" |
| Aantal draden per inch | 20 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,72 €
HT:
0,60 €
0,61 €
HT:
0,51 €
HT:
