
calcActive())">
0,85 €
HT:
0,71 €
0,73 €
HT:
0,61 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073011
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 (X-RS D 5 III)
De zeskantbout DIN 931 staal 8.8 (X-RS D 5 III) is een sterke bout voor stevige verbindingen in metaal en machines. De bout heeft een zeskantkop en is gemaakt van staal met kwaliteitsklasse 8.8. Dit geeft een treksterkte van 800 N/mm², geschikt voor zwaar gebruik. De draad is UNF 1/4" met 28 gangen per inch. De bout is 1 1/4 inch lang en heeft een zwarte afwerking die extra bescherming biedt tegen slijtage. Met de maat III en ISO 4014 norm past deze bout goed bij industriële toepassingen en reparaties waar precisie en betrouwbaarheid nodig zijn.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 3,97 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| Grootte | III |
| L (inch) | 1 1/4 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| S (mm) | 0,44 |
| B (mm) | 19 |
| S (inch) | 7/16 |
| Aantal draden per inch | 28 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,85 €
HT:
0,71 €
0,73 €
HT:
0,61 €
HT:
