
calcActive())">
0,98 €
HT:
0,82 €
0,83 €
HT:
0,69 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073013
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 (X-RS D 5 V)
De zeskantbout DIN 931 staal 8.8 (X-RS D 5 V) is sterk en betrouwbaar voor industrieel gebruik. Gemaakt van staal met kwaliteitsklasse 8.8 en een treksterkte van 800 N/mm². De bout heeft een zwarte afwerking die goed beschermt tegen slijtage. De draad is UNF met 28 draden per inch en een diameter van 1/4". De lengte is 2 inch. De zeskantkop heeft een sleutelwijdte van 7/16" en een hoogte van 3,97 mm. Deze bout is geschikt voor stevige verbindingen in machines en constructies waar nauwkeurigheid telt. Dankzij de DIN 931 norm past hij goed bij andere standaard bevestigingsdelen.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 3,97 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| Grootte | V |
| L (inch) | 2 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| S (mm) | 0,44 |
| B (mm) | 19 |
| S (inch) | 7/16 |
| Aantal draden per inch | 28 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,98 €
HT:
0,82 €
0,83 €
HT:
0,69 €
HT:
