
calcActive())">
0,17 €
HT:
0,14 €
0,14 €
HT:
0,12 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073014
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
12% Remise
Description / Zeskantbout DIN 933 6,35x12,7 staal 8.8 verzinkt UNC 1/4"-20
Deze zeskantbout DIN 933 met UNF 1/4"-20 draad heeft een diameter van 6,35 mm en een lengte van 12,7 mm. De bout is gemaakt van staal in kwaliteitsklasse 8.8 en heeft een treksterkte van 800 N/mm². De verzinkte laag beschermt tegen roest en verlengt de levensduur. De kop heeft een zeskantvorm met sleutelwijdte 7/16" en een hoogte van 4,14 mm. Deze bout is geschikt voor stevige verbindingen in machines, werkbanken en andere industriële toepassingen. Het UNC-draadprofiel zorgt voor een sterke passing en betrouwbare montage. Voldoet aan de ISO 4017 norm.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 4,14 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1/2 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| S (inch) | 7/16" |
| Aantal draden per inch | 20 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,17 €
HT:
0,14 €
0,14 €
HT:
0,12 €
HT:
