
calcActive())">
0,26 €
HT:
0,22 €
0,23 €
HT:
0,19 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073016
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
14% Remise
Description / Zeskantbout DIN 933 6,35x19,05 staal 8.8 verzinkt UNC draad 1/4"
Deze zeskantbout DIN 933 heeft een diameter van 6,35 mm (1/4") en een lengte van 19,05 mm (3/4"). De bout is gemaakt van staal in sterkteklasse 8.8 en heeft een verzinkte laag die goed beschermt tegen roest. Dankzij de UNC draad (1/4", 20 draden per inch) past hij in vele Amerikaanse schroefdraden. De kop is zeskantig, wat zorgt voor stevige grip bij het aandraaien met sleutelmaat 7/16". De treksterkte bedraagt 800 N/mm², wat de bout geschikt maakt voor stevige verbindingen in machines, werkbanken en industriële toepassingen. De uitvoering volgt ISO 4017.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 4,14 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 3/4 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| S (inch) | 7/16" |
| Aantal draden per inch | 20 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,26 €
HT:
0,22 €
0,23 €
HT:
0,19 €
HT:
