
calcActive())">
0,35 €
HT:
0,29 €
0,30 €
HT:
0,25 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073017
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
13% Remise
Description / Zeskantbout DIN 933 6,35x22,23 staal 8.8 verzinkt UNC 1/4"
Deze zeskantbout DIN 933 is gemaakt van sterk staal met kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft een diameter van 6,35 mm (1/4") en een lengte van 22,23 mm (7/8"). De draadsoort is UNC met 20 draden per inch. De verzinkte laag beschermt het staal tegen roest en slijtage. De zeskantkop zorgt voor een stevige grip bij het aandraaien met sleutelmaat 7/16". Met een treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor stevige constructies en montagewerk in werkplaats en industrie. De uitvoering volgt de ISO-norm 4017, wat past bij standaard bevestigingsmiddelen.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 4,14 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 7/8 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| S (inch) | 7/16" |
| Aantal draden per inch | 20 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,35 €
HT:
0,29 €
0,30 €
HT:
0,25 €
HT:
