
calcActive())">
19,82 €
HT:
16,52 €
16,85 €
HT:
14,04 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073019
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Draadeind 5/16" UNCx1000 DIN 976 Staal 4.6-5.8 Unbehandeld
Dit draadeind 5/16" UNCx1000 volgens DIN 976 is gemaakt van onbehandeld staal in kwaliteit 4.6 tot 5.8. De lengte is 1000 mm en de draad heeft een diameter van 5/16 inch met 18 draden per inch. Het draadeind heeft geen kop en is geschikt voor stevige verbindingen in machinebouw, constructie en werkplaatsgebruik. Door de treksterkte van 400 tot 500 N/mm² biedt het voldoende kracht voor algemene toepassingen. De onbehandelde uitvoering maakt het makkelijk te bewerken, lassen of verzinken wanneer nodig. Geschikt voor gebruik met moeren of koppelingen met UNC-draad.
Caractéristiques
| Type | Draadeind |
|---|---|
| Draaddiameter (mm) | 5/16" |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 400 - 500 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 4.6 - 5.8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 975 / 976 |
| Oppervlakte | Onbehandeld, ruw |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| Kop | Zonder kop |
| Aantal draden per inch | 18 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
19,82 €
HT:
16,52 €
16,85 €
HT:
14,04 €
HT:
