
calcActive())">
1,02 €
HT:
0,85 €
0,86 €
HT:
0,72 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073020
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 UNC 5/16"x3/4" verzinkt
Deze cilinderkop-binnenzeskantbout volgens DIN 912 is gemaakt van sterk staal in klasse 12.9. De bout heeft UNC-draad 5/16" met 18 draden per inch en een lengte van 3/4" (19,05 mm). De kop heeft een diameter van 11,9 mm en een hoogte van 7,9 mm. Door de binnenzeskant is de bout goed aan te draaien met een inbussleutel. De verzinkte laag beschermt tegen roest en slijtage. Geschikt voor montage waarbij hoge treksterkte en veilige verbinding belangrijk zijn, zoals in machines, installaties en constructiewerk. De bout voldoet aan ISO 4762 normen.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 7,9 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 11,9 |
| L (inch) | 3/4 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 19,05 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 6,4 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1,02 €
HT:
0,85 €
0,86 €
HT:
0,72 €
HT:
