
calcActive())">
1,13 €
HT:
0,94 €
0,95 €
HT:
0,79 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073021
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
16% Remise
Description / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 verzinkt 5/16" x 25,4 mm UNC
Deze cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 van staal 12.9 is sterk en betrouwbaar. De bout heeft een draad van 5/16" UNC met 18 draden per inch en een lengte van 25,4 mm. De kop heeft een diameter van 11,9 mm en een hoogte van 7,9 mm. De verzinkte laag beschermt goed tegen roest en slijtage. Dankzij de binnenzeskant-aandrijving van 6,4 mm past de bout stevig en kun je krachtig aandraaien zonder de kop te beschadigen. Met een treksterkte van 1200 N/mm² is deze bout geschikt voor zware belasting in industriële toepassingen en werkplaatsgebruik. Voldoet aan ISO 4762.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 7,9 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 11,9 |
| L (inch) | 1 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 25,4 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 6,4 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1,13 €
HT:
0,94 €
0,95 €
HT:
0,79 €
HT:
