
calcActive())">
1,48 €
HT:
1,23 €
1,26 €
HT:
1,05 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073022
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 UNC 5/16" x 38 mm verzinkt
Deze cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 is gemaakt van sterk staal met kwaliteitsklasse 12.9. De bout heeft een UNC-draad van 5/16" en een lengte van 38,1 mm. De kop heeft een diameter van 11,9 mm en wordt aangedreven met een binnenzeskant van 6,4 mm. Door de verzinkte laag is de bout goed beschermd tegen roest. De hoge treksterkte van 1200 N/mm² zorgt voor een stevige verbinding in zware constructies. Geschikt voor gebruik in machines, montagewerk of industriële toepassingen waar kracht en betrouwbaarheid nodig zijn. Voldoet aan ISO 4762.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 7,9 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 11,9 |
| L (inch) | 1 1/2 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 28 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 6,4 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1,48 €
HT:
1,23 €
1,26 €
HT:
1,05 €
HT:
