
calcActive())">
0,64 €
HT:
0,53 €
0,54 €
HT:
0,45 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073026
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 Zwart 5/16" x 45 mm UNC
Deze zeskantbout DIN 931 is gemaakt van staal in kwaliteit 8.8 en heeft een zwarte afwerking. De bout heeft een 5/16" UNC draad en een lengte van 45 mm (1 3/4"). De zeskantkop meet 1/2" en de kophoogte is 5,15 mm. De bout heeft 18 draden per inch en een treksterkte van 800 N/mm². Door de sterke staalsoort is hij geschikt voor stevige verbindingen in machines en constructies. De zwarte laag biedt extra bescherming tegen slijtage en vocht. De precieze draad en maat zorgen voor een vaste passing bij industriële toepassingen en onderhoudswerk.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 5,15 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 1 3/4 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 22 |
| S (inch) | 1/2 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,64 €
HT:
0,53 €
0,54 €
HT:
0,45 €
HT:
