
calcActive())">
0,96 €
HT:
0,80 €
0,82 €
HT:
0,68 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073029
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 Zwart 5/16" x 64 mm UNC
De zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 in zwarte uitvoering heeft een maat van 5/16" x 64 mm en een UNC-draad met 18 gangen per inch. Het sterke staal met treksterkte van 800 N/mm² zorgt voor een betrouwbare verbinding in metaalconstructies en machines. De zeskantkop van 1/2" maakt strak aandraaien mogelijk met standaard gereedschap. De deels gerolde draad van 22 mm biedt stevige grip zonder het materiaal te beschadigen. De zwarte afwerking beschermt tegen slijtage en geeft een nette uitstraling. Geschikt voor industriële montage en onderhoudswerk waar precisie en stevigheid tellen.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 5,15 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 1/2 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 22 |
| S (inch) | 1/2 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,96 €
HT:
0,80 €
0,82 €
HT:
0,68 €
HT:
