
calcActive())">
0,35 €
HT:
0,29 €
0,30 €
HT:
0,25 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073037
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
13% Remise
Description / Zeskantbout DIN 933 7,94x15,88 staal 8.8 verzinkt UNC 5/16" zeskantkop
Deze zeskantbout DIN 933 heeft een draadmaat van 5/16" (7,94 mm) en een lengte van 15,88 mm. De bout is gemaakt van staal met sterkteklasse 8.8 en is verzinkt voor extra bescherming tegen roest. De draad is grof UNC met 18 draden per inch. De bout heeft een zeskantkop met een sleutelwijdte van 1/2 inch en een kophoogte van 5,15 mm. Door de combinatie van sterk staal en verzinkte laag is deze bout geschikt voor stevige verbindingen in machines, metaalconstructies en werkplaatsen. Voldoet aan DIN 933 en ISO 4017 normen.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 5,15 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 5/8 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| S (inch) | 1/2 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,35 €
HT:
0,29 €
0,30 €
HT:
0,25 €
HT:
