
calcActive())">
0,61 €
HT:
0,51 €
0,52 €
HT:
0,43 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073040
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
16% Remise
Description / Zeskantbout DIN 933 7,94x25,4 staal 8.8 verzinkt UNC 5/16" zeskantkop
Deze zeskantbout DIN 933 heeft een draadmaat van 5/16" en een lengte van 25,4 mm. Gemaakt van sterk staal met kwaliteitsklasse 8.8 en een treksterkte van 800 N/mm². De bout heeft UNC-draad met 18 gangen per inch. De zeskantkop is 1/2 inch breed en 5,15 mm hoog, wat zorgt voor een stevige grip bij montage. De verzinkte laag biedt goede bescherming tegen roest en slijtage. Deze bout is geschikt voor zware verbindingen in machines, staalconstructies en werkplaatsmontage. Betrouwbaar, duurzaam en goed bestand tegen belasting en weersinvloeden.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 5,15 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| S (inch) | 1/2 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,61 €
HT:
0,51 €
0,52 €
HT:
0,43 €
HT:
