
calcActive())">
23,80 €
HT:
19,83 €
20,22 €
HT:
16,85 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073540
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Draadeind 3/8" UNCx1000 DIN 976 Staal 4.6-5.8 Unbehandeld
Dit draadeind 3/8" UNC x 1000 mm volgens DIN 976 is gemaakt van onbehandeld staal in kwaliteitsklasse 4.6–5.8. Het heeft grove UNC-draad met 16 draden per inch en geen kop. De treksterkte ligt tussen 400 en 500 N/mm², wat zorgt voor een stevige verbinding voor lichte tot middelzware toepassingen. Door de lengte van 1000 mm is het eenvoudig op maat te zagen voor montageklussen. Het onbehandelde staal kan naar wens worden verzinkt of gecoat. Geschikt voor gebruik in werkplaatsen, machines en industriële constructies waar een sterke draadstaaf nodig is.
Caractéristiques
| Type | Draadeind |
|---|---|
| Draaddiameter (mm) | 3/8" |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 400 - 500 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 4.6 - 5.8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 975 / 976 |
| Oppervlakte | Onbehandeld, ruw |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| Kop | Zonder kop |
| Aantal draden per inch | 16 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
23,80 €
HT:
19,83 €
20,22 €
HT:
16,85 €
HT:
