
calcActive())">
1,48 €
HT:
1,23 €
1,26 €
HT:
1,05 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073541
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 UNC 3/8"x3/4" verzinkt
Deze cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 is gemaakt van sterk staal met kwaliteitsklasse 12.9. De bout heeft UNC-draad van 3/8" met een lengte van 3/4" (19,05 mm). De verzinkte laag beschermt tegen roest en slijtage. De kop heeft een diameter van 14,3 mm en een hoogte van 9,5 mm. De bout wordt aangedreven met een inbussleutel van 7,9 mm. Door de treksterkte van 1200 N/mm² is hij geschikt voor zware constructies en industriële toepassingen. Deze bout voldoet aan ISO 4762 en biedt betrouwbare verbindingen bij hoge belasting.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 9,5 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 14,3 |
| L (inch) | 3/4 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| B (mm) | 19,05 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 7,9 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1,48 €
HT:
1,23 €
1,26 €
HT:
1,05 €
HT:
