
calcActive())">
1,98 €
HT:
1,65 €
1,68 €
HT:
1,40 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073542
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 Staal 12.9 Verzinkt 3/8" UNC x 25,4 mm
Deze cilinderkopbout met binnenzeskant voldoet aan DIN 912 en is gemaakt van sterk staal in klasse 12.9. De verzinkte laag beschermt goed tegen roest. De bout heeft UNC-draad met een maat van 3/8" en een lengte van 25,4 mm (1 inch). De kopdiameter is 14,3 mm met een kophoogte van 9,5 mm. De binnenzeskant van 7,9 mm zorgt voor stevige grip bij montage. Dankzij de hoge treksterkte van 1200 N/mm² is deze bout geschikt voor veeleisende constructies in werkplaatsen en machines. De maatvoering is exact, wat zorgt voor een betrouwbare passing en langdurige verbinding.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 9,5 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 14,3 |
| L (inch) | 1 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| B (mm) | 25,4 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 7,9 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1,98 €
HT:
1,65 €
1,68 €
HT:
1,40 €
HT:
