
calcActive())">
1,98 €
HT:
1,65 €
1,68 €
HT:
1,40 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073543
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 verzinkt 3/8" UNC x 38 mm
Deze cilindrische binnenzeskantbout volgens DIN 912 is gemaakt van sterk staal in klasse 12.9. De verzinkte laag beschermt tegen roest, ook bij gebruik in vochtige omgevingen. De bout heeft een maat van 3/8" UNC draad met 16 draden per inch en een lengte van 38 mm. De kop heeft een diameter van 14,3 mm en een hoogte van 9,5 mm. De binnenzeskantaandrijving van 7,9 mm zorgt voor goede krachtoverdracht met inbussleutel. Door de hoge treksterkte van 1200 N/mm² is de bout geschikt voor zware verbindingen in machines, werktuigen en industriële toepassingen waar betrouwbaarheid en stevigheid belangrijk zijn.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 9,5 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 14,3 |
| L (inch) | 1 1/2 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| B (mm) | 32 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 7,9 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1,98 €
HT:
1,65 €
1,68 €
HT:
1,40 €
HT:
