
calcActive())">
2,47 €
HT:
2,06 €
2,10 €
HT:
1,75 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073544
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 verzinkt 3/8"x2" UNC
Deze cilinderkopbout met binnenzeskant heeft maat 3/8"x2" en voldoet aan DIN 912. De bout is gemaakt van staal met kwaliteitsklasse 12.9, wat zorgt voor een hoge sterkte tot 1200 N/mm². De zinklaag beschermt tegen roest en slijtage. Door de UNC-draad met 16 draden per inch is de verbinding stevig en betrouwbaar. De kop heeft een diameter van 14,3 mm en een hoogte van 9,5 mm. De aandrijving met inbusmaat 7,9 mm maakt montage makkelijk en veilig. Geschikt voor toepassingen in machines, metaalconstructies en werkplaatsen waar precisie en sterkte belangrijk zijn.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 9,5 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 14,3 |
| L (inch) | 2 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| B (mm) | 32 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 7,9 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2,47 €
HT:
2,06 €
2,10 €
HT:
1,75 €
HT:
