
calcActive())">
2,96 €
HT:
2,47 €
2,52 €
HT:
2,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073545
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 UNC 3/8" x 57 mm verzinkt
Deze cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 is gemaakt van staal van klasse 12.9. De bout heeft een UNC draad van 3/8" en een lengte van 57 mm. De kop heeft een diameter van 14,3 mm en een hoogte van 9,5 mm. De verzinkte laag beschermt tegen roest en slijtage. Door de binnenzeskantaandrijving kan de bout strak en veilig worden aangedraaid, ook op moeilijk bereikbare plekken. Met een treksterkte van 1200 N/mm² is deze bout geschikt voor zware verbindingen in machines, werkbanken en technische constructies. Een sterke keuze voor wie betrouwbare bevestiging wil in industriële toepassingen.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 9,5 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 14,3 |
| L (inch) | 2 1/4 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| B (mm) | 32 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 7,9 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2,96 €
HT:
2,47 €
2,52 €
HT:
2,10 €
HT:
