
calcActive())">
0,37 €
HT:
0,31 €
0,31 €
HT:
0,26 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073558
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 933 9,53x15,88 staal 8.8 verzinkt UNC 3/8"
De zeskantbout DIN 933 9,53x15,88 is gemaakt van sterk staal kwaliteit 8.8. De bout heeft een UNC draad van 3/8 inch en een lengte van 15,88 mm. De treksterkte is 800 N/mm², wat zorgt voor een stevige verbinding. De kop heeft een zeskantvorm met maat 9/16 inch en een hoogte van 6,17 mm. Door de verzinkte afwerking is de bout goed beschermd tegen roest. Deze bout is geschikt voor gebruik in machines, werkplaatsen en industriële toepassingen waar betrouwbaarheid telt. De standaard DIN 933 en ISO 4017 garanderen een nauwkeurige passing en constante kwaliteit.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 6,17 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 5/8 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| S (inch) | 9/16" |
| Aantal draden per inch | 16 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,37 €
HT:
0,31 €
0,31 €
HT:
0,26 €
HT:
