
calcActive())">
0,44 €
HT:
0,37 €
0,38 €
HT:
0,32 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073559
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
14% Remise
Description / Zeskantbout DIN 933 9,53x19,05 staal 8.8 Verzinkt UNC 3/8" (3/4")
Deze zeskantbout DIN 933 met UNC-draad 3/8" heeft een lengte van 19,05 mm en een diameter van 9,53 mm. De bout is gemaakt van staal van klasse 8.8, wat zorgt voor een sterke verbinding. De verzinkte laag beschermt goed tegen roest en slijtage. De zeskantkop maakt het vastdraaien met sleutelmaat 9/16 eenvoudig. Deze bout wordt vaak gebruikt bij montage van metalen constructies, machines en reparaties. De draad heeft 16 gangen per inch en biedt een stevige passing. De combinatie van hoge treksterkte van 800 N/mm² en degelijke afwerking zorgt voor een lange levensduur in veeleisende toepassingen.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 6,17 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 3/4 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| S (inch) | 9/16 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,44 €
HT:
0,37 €
0,38 €
HT:
0,32 €
HT:
