
calcActive())">
0,49 €
HT:
0,41 €
0,42 €
HT:
0,35 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073560
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
14% Remise
Description / Zeskantbout DIN 933 9,53x22,23 staal 8.8 verzinkt UNC 3/8"
Deze zeskantbout DIN 933 is gemaakt van staal van kwaliteit 8.8 en heeft een verzinkte laag voor extra bescherming tegen roest. De bout heeft een draadmaat van 3/8" UNC met 16 draden per inch en een lengte van 22,23 mm (7/8"). De kop is zeskantig met een maat van 9/16" en een hoogte van 6,17 mm. Door de treksterkte van 800 N/mm² is deze bout sterk genoeg voor zware verbindingen. Geschikt voor industriële toepassingen waar een betrouwbare verbinding nodig is. De bout voldoet aan ISO 4017 en past in uiteenlopende machines en constructies.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 6,17 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 7/8 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| S (inch) | 9/16 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,49 €
HT:
0,41 €
0,42 €
HT:
0,35 €
HT:
