
calcActive())">
0,58 €
HT:
0,48 €
0,48 €
HT:
0,40 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073561
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
16% Remise
Description / Zeskantbout DIN 933 9,53x25,4 staal 8.8 verzinkt UNC 3/8" zeskantkop
Deze zeskantbout DIN 933 met maat 9,53x25,4 mm is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft UNC 3/8" draad met 16 gangen per inch en een lengte van 1 inch. De zeskantkop van 9/16" zorgt voor goede grip bij montage met sleutel of dop. De verzinkte laag beschermt tegen roest en verlengt de levensduur, ook in vochtige omstandigheden. Met een treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor stevige verbindingen in machines, constructies en montagewerk. Betrouwbaar, maatvast en volgens norm ISO 4017 voor industrieel gebruik.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 6,17 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| S (inch) | 9/16 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,58 €
HT:
0,48 €
0,48 €
HT:
0,40 €
HT:
