
calcActive())">
0,64 €
HT:
0,53 €
0,54 €
HT:
0,45 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073562
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 933 9,53x31,75 staal 8.8 Verzinkt UNC 3/8" Zeskantkop
Deze zeskantbout volgens DIN 933 heeft een diameter van 9,53 mm (3/8”) en een lengte van 31,75 mm (1 1/4”). De bout is gemaakt van staal in kwaliteitsklasse 8.8 en heeft een treksterkte van 800 N/mm². De verzinkte laag beschermt tegen roest en maakt de bout geschikt voor gebruik in industriële omgevingen. De draad is van het type UNC met 16 draden per inch. De zeskantkop met maat 9/16 inch zorgt voor stevige grip bij montage met sleutel of ratel. Deze bout is geschikt voor verbindingen waar sterkte en betrouwbaarheid gevraagd zijn, zoals bij machines, werkbanken en staalconstructies.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 6,17 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 1/4 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| S (inch) | 9/16 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,64 €
HT:
0,53 €
0,54 €
HT:
0,45 €
HT:
