
calcActive())">
1,48 €
HT:
1,23 €
1,26 €
HT:
1,05 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073999
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 11,11x44,45 staal 8.8 verzinkt UNC 7/16" (14TPI)
Deze zeskantbout DIN 931 heeft een diameter van 11,11 mm (7/16”) en een lengte van 44 mm. De bout is gemaakt van staal met sterkteklasse 8.8 en heeft een treksterkte van 800 N/mm². De draad is van het type UNC met 14 draden per inch. De kop heeft een hoogte van 7,1 mm en wordt vastgezet met een sleutel van 5/8”. Door de verzinkte laag is de bout goed beschermd tegen roest. Dit type wordt vaak gebruikt in machines, werkplaatsen en industriële toepassingen waar een sterke en betrouwbare verbinding nodig is. De bout heeft een zeskantkop en voldoet aan ISO 4014.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 7,1 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 11,11 (7/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 7/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 3/4 |
| Ø d (inch) | 7/16" |
| B (mm) | 29 |
| S (inch) | 5/8 |
| Aantal draden per inch | 14 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1,48 €
HT:
1,23 €
1,26 €
HT:
1,05 €
HT:
