
calcActive())">
2,96 €
HT:
2,47 €
2,52 €
HT:
2,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074005
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout 7/16"UNCx102 DIN 931 (X-RS E 5 IV)
Deze zeskantbout 7/16" UNC x 102 volgens DIN 931 is gemaakt van staal in klasse 8.8. De bout heeft een treksterkte van 800 N/mm² en is verzinkt voor bescherming tegen roest. De kop heeft een zeskantvorm met een hoogte van 7,1 mm en een sleutelwijdte van 5/8 inch. De bout heeft een gedeeltelijke draad van 7/16" UNC met 14 draden per inch. De lengte is 102 mm, waarvan 29 mm draadeinde. Geschikt voor verbindingen waarbij kracht en nauwkeurigheid belangrijk zijn. Toepasbaar in industriële constructies en werkplaatsgebruik volgens ISO 4014 norm.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 7,1 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 11,11 (7/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 7/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Grootte | IV |
| L (inch) | 4 |
| Ø d (inch) | 7/16" |
| B (mm) | 29 |
| S (inch) | 5/8 |
| Aantal draden per inch | 14 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2,96 €
HT:
2,47 €
2,52 €
HT:
2,10 €
HT:
