
calcActive())">
3,46 €
HT:
2,88 €
2,94 €
HT:
2,45 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074459
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 verzinkt UNC 1/2"x1½"
Deze cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 12.9. De bout heeft een verzinkte laag die goed beschermt tegen roest en slijtage.
De draad is van het type UNC met een maat van 1/2" en 13 draden per inch. De lengte is 1½ inch (38,1 mm) en de kop heeft een diameter van 19 mm. De binnenzeskant van 9,5 mm zorgt voor een stevige grip bij het aandraaien.
De treksterkte van 1200 N/mm² maakt deze bout geschikt voor belasting in zware constructies of machines. Betrouwbaar, nauwkeurig en bestand tegen hoge krachten in industriële toepassingen.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 12,7 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 19 |
| L (inch) | 1 1/2 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| B (mm) | 38 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 9,5 |
| Aantal draden per inch | 13 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3,46 €
HT:
2,88 €
2,94 €
HT:
2,45 €
HT:
