
calcActive())">
5,45 €
HT:
4,54 €
4,63 €
HT:
3,86 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074461
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 verzinkt 1/2" UNC x 2 1/4"
Deze cilindrische binnenzeskantbout volgens DIN 912 is gemaakt van staal met sterkteklasse 12.9. De verzinkte laag beschermt tegen roest en slijtage. De bout heeft een maat van 1/2 inch UNC met een lengte van 2 1/4 inch (57,15 mm) en 13 draden per inch. De kop heeft een diameter van 19 mm en een hoogte van 12,7 mm. De binnenzeskantaandrijving van 9,5 mm zorgt voor stevige grip bij montage. Met een treksterkte van 1200 N/mm² is deze bout geschikt voor toepassingen waar grote krachten worden gevraagd, zoals in machines, constructies en industriële montagewerken.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 12,7 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 19 |
| L (inch) | 2 1/4 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| B (mm) | 39 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 9,5 |
| Aantal draden per inch | 13 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
5,45 €
HT:
4,54 €
4,63 €
HT:
3,86 €
HT:
