
calcActive())">
2,47 €
HT:
2,06 €
2,10 €
HT:
1,75 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074465
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 1/2"x2½" Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 met UNC-draad 1/2"x2½" is sterk en betrouwbaar voor montage in zware constructies. De bout heeft een zeskantkop van 3/4 inch, waarmee hij goed grip biedt bij het vastdraaien. De kwaliteit 8.8 en treksterkte van 800 N/mm² zorgen voor stevige verbindingen die veel belasting aankunnen. De zwarte afwerking beschermt tegen slijtage en vermindert reflectie. Met een draadlengte van 32 mm en totale lengte van 64 mm is dit een geschikte bout voor toepassingen in metaalbouw, machines of onderhoudswerk in de werkplaats.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 8,2 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 1/2 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| B (mm) | 32 |
| S (inch) | 3/4 |
| Aantal draden per inch | 13 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2,47 €
HT:
2,06 €
2,10 €
HT:
1,75 €
HT:
