
calcActive())">
1,10 €
HT:
0,92 €
0,94 €
HT:
0,78 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074477
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 933 12,7x19,05 staal 8.8 verzinkt UNC 1/2"-13
Deze zeskantbout DIN 933 12,7x19,05 is gemaakt van staal in sterkteklasse 8.8. De bout heeft een UNC-draad van 1/2"-13 met een lengte van 19,05 mm (3/4"). Dankzij de verzinkte laag is hij goed beschermd tegen roest en slijtage. De stevige zeskantkop maakt het vastdraaien eenvoudig, ook bij hoge belasting. Deze bout is geschikt voor industriële toepassingen en werkplaatsen waar sterke en betrouwbare verbindingen nodig zijn. De treksterkte van 800 N/mm² zorgt voor een veilige bevestiging in metalen constructies en machines. ISO 4017 zorgt voor maatvastheid en uitwisselbaarheid.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 8,2 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 3/4 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| S (inch) | 3/4" |
| Aantal draden per inch | 13 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1,10 €
HT:
0,92 €
0,94 €
HT:
0,78 €
HT:
