
calcActive())">
1,48 €
HT:
1,23 €
1,26 €
HT:
1,05 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074478
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 933 12,7x24,4 staal 8.8 verzinkt UNC draad 1/2" 13TPI
Deze zeskantbout DIN 933 heeft een draad van 1/2 inch met 13 TPI en een lengte van 24,4 mm. De bout is gemaakt van sterk staal met kwaliteitsklasse 8.8 en heeft een treksterkte van 800 N/mm². Door de verzinkte laag is de bout goed beschermd tegen roest. De zeskantkop maakt het vastdraaien met sleutel of dop eenvoudig. De bout heeft een UNC-draad en past bij toepassingen waar grove draad gewenst is, zoals in staalconstructies of machinebouw. Met maat 1/2 inch en sleutelwijdte 3/4 inch is dit een betrouwbare bout voor stevig en duurzaam gebruik.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 8,2 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| S (inch) | 3/4 |
| Aantal draden per inch | 13 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1,48 €
HT:
1,23 €
1,26 €
HT:
1,05 €
HT:
