
calcActive())">
1,98 €
HT:
1,65 €
1,68 €
HT:
1,40 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074479
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 933 12,7x31,75 staal 8.8 verzinkt UNC 1/2"-13 zeskantkop
Deze zeskantbout DIN 933 met maat 12,7x31,75 mm is gemaakt van staal in kwaliteit 8.8. De verzinkte laag beschermt tegen roest en slijtage, wat zorgt voor een langere levensduur. De bout heeft een UNC-draad van 1/2"-13 met een lengte van 1 1/4 inch. De zeskantkop maakt vastdraaien eenvoudig met standaard gereedschap. Door de treksterkte van 800 N/mm² is de bout geschikt voor stevige verbindingen in machines, constructies en werkplaatsen. De maatvoering en draad voldoen aan ISO 4017, wat zorgt voor betrouwbare passing met bijpassende moeren en ringen in industriële toepassingen.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 8,2 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 1/4 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| S (inch) | 3/4 |
| Aantal draden per inch | 13 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1,98 €
HT:
1,65 €
1,68 €
HT:
1,40 €
HT:
