
calcActive())">
1,98 €
HT:
1,65 €
1,68 €
HT:
1,40 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074480
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 933 12,7x38,1 staal 8.8 verzinkt UNC draad 1/2"
Deze zeskantbout DIN 933 met maat 12,7x38,1 mm is gemaakt van sterk staal in klasse 8.8. De bout heeft een UNC draad met 13 gangen per inch en een draadmaat van 1/2". De lengte is 38,1 mm, wat overeenkomt met 1 1/2 inch. De verzinkte laag biedt goede bescherming tegen roest, wat de levensduur verlengt. De kop heeft een maat van 3/4 inch en is makkelijk vast te draaien met een standaard sleutel. Deze bout wordt vaak gebruikt in industriële toepassingen waar kracht en betrouwbaarheid belangrijk zijn. De treksterkte is 800 N/mm², wat zorgt voor een stevige verbinding in metaalconstructies.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 8,2 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 1/2 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| S (inch) | 3/4 |
| Aantal draden per inch | 13 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1,98 €
HT:
1,65 €
1,68 €
HT:
1,40 €
HT:
