
calcActive())">
31,73 €
HT:
26,44 €
26,96 €
HT:
22,47 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074483
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Draadeind M14 x 1000 DIN 976 Roestvrijstaal V2A Met Metrische Schroefdraad
Dit draadeind M14 x 1000 volgens DIN 976 is gemaakt van roestvrijstaal V2A. Het heeft een metrische schroefdraad met een spoed van 2 mm en een treksterkte van 600 N/mm². De lengte van 1000 mm maakt het geschikt voor stevige en duurzame verbindingen. Het draadeind heeft geen kop en wordt vaak gebruikt in constructies, machines of installaties waar roestbestendigheid belangrijk is. De draadrichting is rechts. De oppervlakafwerking is edelstaal V2A met een groene kleurcodering (RAL 6024). Dit draadeind combineert sterkte met goede bescherming tegen vocht en corrosie.
Caractéristiques
| Type | Draadeind |
|---|---|
| Spoed | 2 |
| Draadsoort | Metrische schroefdraad |
| Treksterkte (N/mm²) | 600 |
| Draad | M14 |
| Kwaliteitsklasse | V2A |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Roestvrijstaal (V2A) |
| DIN | 975 / 976 |
| Oppervlakte | Roestvrijstaal (V2A) |
| Kop | Zonder kop |
| Kleur codering | Grün - RAL 6024 |
| Draadrichting | RH |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
31,73 €
HT:
26,44 €
26,96 €
HT:
22,47 €
HT:
