
calcActive())">
4,94 €
HT:
4,12 €
4,21 €
HT:
3,51 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074687
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 14,29x57,15 staal 8.8 verzinkt UNC 9/16" zeskantkop
Deze zeskantbout DIN 931 heeft een diameter van 14,29 mm (9/16") en een lengte van 57 mm. De bout is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8 en heeft een treksterkte van 800 N/mm². De draad is van het type UNC met 12 gangen per inch. De verzinkte laag beschermt goed tegen roest en slijtage. Door de zeskantkop kan de bout makkelijk worden vastgedraaid met sleutelmaat 13/16". De kophoogte is 9,1 mm en de schroefdraadlengte bedraagt 35 mm. Deze bout is geschikt voor stevige verbindingen in constructies, machines en industriële toepassingen waar hoge sterkte nodig is.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 9,1 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 14,29 (9/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 9/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 2 1/4 |
| Ø d (inch) | 9/16" |
| B (mm) | 35 |
| S (inch) | 13/16 |
| Aantal draden per inch | 12 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4,94 €
HT:
4,12 €
4,21 €
HT:
3,51 €
HT:
