
calcActive())">
4,94 €
HT:
4,12 €
4,21 €
HT:
3,51 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074688
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 14,29 x 63,5 8.8 (X-RS E 5 V)
Deze zeskantbout DIN 931 met afmeting 14,29 x 63,5 mm is gemaakt van sterk staal in klasse 8.8. De bout heeft een gedeeltelijke UNC‑draad met 12 gangen per inch en een lengte van 2 1/2 inch. De zeskantkop zorgt voor stevige grip bij het aandraaien, ook bij veel kracht. Door de verzinkte laag is de bout beter beschermd tegen roest en slijtage. De treksterkte van 800 N/mm² maakt hem geschikt voor zwaar gebruik in machines en constructies. Met maat 9/16 inch draad en sleutelmaat 13/16 inch is hij geschikt voor diverse industriële en werkplaatstoepassingen waar een betrouwbare verbinding nodig is.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 9,1 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 14,29 (9/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 9/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Grootte | V |
| L (inch) | 2 1/2 |
| Ø d (inch) | 9/16" |
| B (mm) | 35 |
| S (inch) | 13/16 |
| Aantal draden per inch | 12 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4,94 €
HT:
4,12 €
4,21 €
HT:
3,51 €
HT:
