
calcActive())">
5,45 €
HT:
4,54 €
4,63 €
HT:
3,86 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074689
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 14,29x76,2 staal 8.8 verzinkt UNC 9/16" 3"
De zeskantbout DIN 931 met maat 14,29x76,2 mm is gemaakt van staal van sterkteklasse 8.8 en heeft een verzinkte afwerking die goed bestand is tegen roest. De bout heeft een UNC draad van 9/16" met 12 gangen per inch en een lengte van 3". De zeskantkop heeft een sleutelwijdte van 13/16" en een hoogte van 9,1 mm. Het deel met schroefdraad is 35 mm lang. Deze bout levert een treksterkte van 800 N/mm² en is geschikt voor stevige verbindingen in machines, constructies of werkplaatsen. De DIN 931 norm en ISO 4014 zorgen voor betrouwbare maat- en kwaliteitsgarantie.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 9,1 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 14,29 (9/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 9/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 3 |
| Ø d (inch) | 9/16" |
| B (mm) | 35 |
| S (inch) | 13/16 |
| Aantal draden per inch | 12 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
5,45 €
HT:
4,54 €
4,63 €
HT:
3,86 €
HT:
