
calcActive())">
5,45 €
HT:
4,54 €
4,63 €
HT:
3,86 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074690
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 14,29x88,9 staal 8.8 verzinkt UNC 9/16" zeskantkop
Deze zeskantbout DIN 931 met maat 14,29x88,9 mm is gemaakt van sterk staal in klasse 8.8. De bout heeft UNC-draad 9/16" en is verzinkt voor een goede bescherming tegen roest. De kop is zeskantig en makkelijk vast te zetten met een standaard sleutel van 13/16". Door de treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor stevige metalen constructies en machinebouw. De lengte van 89 mm en het deel met schroefdraad van 35 mm zorgen voor een betrouwbare bevestiging. De verzinkte laag verlengt de levensduur, ook bij zwaar gebruik in werkplaats of industriële omgeving.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 9,1 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 14,29 (9/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 9/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 3 1/2 |
| Ø d (inch) | 9/16" |
| B (mm) | 35 |
| S (inch) | 13/16 |
| Aantal draden per inch | 12 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
5,45 €
HT:
4,54 €
4,63 €
HT:
3,86 €
HT:
