
calcActive())">
8,42 €
HT:
7,02 €
7,15 €
HT:
5,96 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074691
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 14,29x101,6 staal 8.8 verzinkt UNC 9/16" zeskantkop
Deze zeskantbout DIN 931 met maat 14,29x101,6 mm is gemaakt van staal in sterkteklasse 8.8. De bout heeft een verzinkte laag die goed beschermt tegen roest en slijtage. De draad is UNC 9/16" met 12 gangen per inch, wat zorgt voor een sterke verbinding in grovere draadgaten. De zeskantkop heeft een maat van 13/16" en biedt goede grip bij het vastdraaien met sleutel of dop. De kophoogte is 9,1 mm en het schroefdeel meet 35 mm. Door zijn stevige staalsoort en betrouwbare afwerking is deze bout geschikt voor gebruik in machines, constructies en werkplaatsprojecten.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 9,1 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 14,29 (9/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 9/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 4 |
| Ø d (inch) | 9/16" |
| B (mm) | 35 |
| S (inch) | 13/16 |
| Aantal draden per inch | 12 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
8,42 €
HT:
7,02 €
7,15 €
HT:
5,96 €
HT:
