
calcActive())">
5,94 €
HT:
4,95 €
5,05 €
HT:
4,21 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074692
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 zwart UNF 9/16" x 2.25"
De zeskantbout DIN 931 staal 8.8 zwart UNF 9/16" x 2.25" is een sterke bout voor zware bevestigingen. De bout is gemaakt van staal met kwaliteitsklasse 8.8 en heeft een treksterkte van 800 N/mm². De draad is UNF met 18 gangen per inch. De kop is zeskantig met een hoogte van 9,1 mm en een sleutelwijdte van 13/16". De bout heeft een diameter van 9/16" (14,29 mm) en een lengte van 2 1/4" (ongeveer 57 mm). De zwarte afwerking geeft extra bescherming tegen slijtage. Geschikt voor gebruik in industrie en werkplaats waar stevige verbindingen gevraagd zijn.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 9,1 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 14,29 (9/16") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 9/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 1/4 |
| Ø d (inch) | 9/16" |
| B (mm) | 35 |
| S (inch) | 13/16 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
5,94 €
HT:
4,95 €
5,05 €
HT:
4,21 €
HT:
