
calcActive())">
38,68 €
HT:
32,23 €
32,88 €
HT:
27,40 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074698
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Draadeind 5/8" UNCx1000 DIN 976 Staal 4.6-5.8 Onbehandeld
Dit draadeind 5/8" UNC x 1000 voldoet aan DIN 976 en is gemaakt van staal in kwaliteitsklasse 4.6 tot 5.8. Het heeft een buitendraad met 11 gangen per inch en een diameter van 15,88 mm. De treksterkte ligt tussen 400 en 500 N/mm², wat zorgt voor een stevige bevestiging. Het draadeind is onbehandeld en heeft geen kop. Deze uitvoering is geschikt voor gebruik in werkplaatsen, machines en bouwconstructies waar een betrouwbare verbinding nodig is. Door de lengte van 1 meter kan het eenvoudig op maat worden gezaagd voor diverse toepassingen.
Caractéristiques
| Type | Draadeind |
|---|---|
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 400 - 500 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 4.6 - 5.8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 975 / 976 |
| Oppervlakte | Onbehandeld, ruw |
| Ø d (inch) | 5/8" |
| Kop | Zonder kop |
| Aantal draden per inch | 11 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
38,68 €
HT:
32,23 €
32,88 €
HT:
27,40 €
HT:
