
calcActive())">
3,96 €
HT:
3,30 €
3,36 €
HT:
2,80 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074699
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 verzinkt 5/8" UNC x 38,1 mm
Deze cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 is gemaakt van staal met een sterkteklasse 12.9. De verzinkte laag beschermt tegen roest en slijtage. De bout heeft een draad van 5/8" UNC en een lengte van 38,1 mm. Met een kopdiameter van 23,8 mm en een sleutelwijdte van 12,7 mm zorgt hij voor een stevige passing en hoge drukvastheid. De kophoogte is 15,9 mm. Deze bout is geschikt voor toepassingen waar hoge treksterkte en betrouwbaarheid belangrijk zijn, zoals in machines en constructies. De nauwkeurige uitvoering volgens DIN 912 en ISO 4762 waarborgt constante kwaliteit en maatvastheid.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 15,9 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 23,8 |
| L (inch) | 1 1/2 |
| Ø d (inch) | 5/8" |
| B (mm) | 38,1 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 12,7 |
| Aantal draden per inch | 11 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3,96 €
HT:
3,30 €
3,36 €
HT:
2,80 €
HT:
