
calcActive())">
4,45 €
HT:
3,71 €
3,78 €
HT:
3,15 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074700
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 UNC 5/8" x 2" verzinkt
Deze cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 is gemaakt van sterk staal in klasse 12.9. De bout heeft UNC-draad van 5/8" met een lengte van 2 inch (50,8 mm). De kop heeft een diameter van 23,8 mm en een hoogte van 15,9 mm. De binnenzeskantaandrijving van 12,7 mm zorgt voor een stevige grip bij het vastdraaien. De verzinkte laag beschermt tegen roest en slijtage, wat de levensduur verlengt. Met een treksterkte van 1200 N/mm² is deze bout geschikt voor zware verbindingen in machines en constructies. Ideaal voor toepassingen in industrie en werkplaats waar sterke en betrouwbare bevestiging nodig is.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 15,9 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 23,8 |
| L (inch) | 2 |
| Ø d (inch) | 5/8" |
| B (mm) | 44 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 12,7 |
| Aantal draden per inch | 11 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4,45 €
HT:
3,71 €
3,78 €
HT:
3,15 €
HT:
